Srpen 2008

Dynamo Open Air 2000

31. srpna 2008 v 19:51 | Mr.Antidisco |  Live
Bílé kombinézy, staré masky, velká show, tak vypadalo vystoupení na Dynamo Open Air. Celé vystoupení "KnoT" je opravdu brutální. Na to, že SlipKnoT zahráli jen deset písní plus "intro", tak předvedli dobrý výkon. Toto vystoupení jsem také dal na ulozto.cz, takže u každé písně najdete odkaz na stažení!!!
Setlist:
01. 742617000027 !!!STÁHNOUT!!!
02. (SIC) (tato píseň je ke stažení do hromady s předchozí písní)
03. EYELESS !!!STÁHNOUT!!!
04. WAIT AND BREED !!!STÁHNOUT!!!
05. NO LIFE !!!STÁHNOUT!!!
06. LIBERATE !!!STÁHNOUT!!!
07. PURITY !!!STÁHNOUT!!!
08. PROSTHETICS !!!STÁHNOUT!!!
09. SPIT IT OUT(tahle píseň není ke stažení celá) !!!STÁHNOUT!!!
10. GET THIS !!!STÁHNOUT!!!
11. SURACING !!!STÁHNOUT!!!


Tento záznam byl i na nějakých neoficiálních DVD.Zde jsou obrázky obalů neoficiálních DVD,kde se některé záznamy objevily:

PREVIEW:


Video

31. srpna 2008 v 10:37 | Mr.Antidisco |  Video

Wait & Bleed

25. srpna 2008 v 13:48 | Mr.Antidisco |  Klipy
Wait & Bleed
2000
Klip má dvě verze. Jedna verze klipu je záznam z živého vystoupení z DVD Welcome To Our, kde se chlapci předvádí v plné parádě-skoky do "davu", skoky na pódium no prostě, tak jak je známe. Druhá verze klipu je animovaná, kde "chlapci" účinkují jako malé animované figurky s o trochu většími hlavami. Oba klipy na to, že jsou prvními SlipKnoT klipy se docela povedli.
Wait & Bleed !!!STÁHNOUT!!!
PREVIEW:

Wait & Bleed(animated version)

Wait & BleedHistorie

6. srpna 2008 v 16:30 | Mr.Antidisco |  Historie
Na začátek bych vám měl něco o této skupině napsat, tím myslím jak vlastně tato skupina vznikla!!! Pokusím se napsat něco o zrodu téhle kapely až k albu IOWA.
Are you ready?!:) Tak můžem jít na to...

-1993-1996
Založení skupiny v městě Des Moines, Iowa
V tomto roce(1993) vlastně pár lidí založilo tuto (po nějakém čase) velice slavnou kapelu. Mezi zakladateli byl i Shawn, který začínal jako hlavní bubeník, pak ale samozřejmě musel dát přednost Joeymu, za což mu já a určitě velká většina lidí může poděkovat:) Shawn se odebral k perkusím, kde předvádí solidní "show", k němu pak přibil Brandon Darner (toho pak vystřídal Chris), díky Joeymu skvělému nápadu, že "knoTi" mohli mít tři bubeníky. V těchto letech se sestava SlipKnoT hodně měnila. Lidi, kteří v kapele v těchto letech působili nejčastěji jsou asi tito: Anders(zpěv), Shawn(perkuse), Joey(hlavní bubeník-bicí), Mick(kytara)...(samozřejmě jich bylo mnohem více, ale tihle lidé se asi nejvíce podíleli na koncertování, nebo spíše nejdelší působení ve skupině v letch 93-96). Název SlipKnoT mimo jiné vymyslel Anders, takhle se jmenovala i první píseň na albu MFKR (tato píseň pak byla předělána na albu SlipKnoT-píseň s názvem SIC). Joey pro změnu vymyslel, že ve znaku SlipKnoT bude velká písmena "SKT", inspiraci sebral u KoRn...
Po roce zkoušení a po nějaké době hraní po klubech v Des Moines, hlavně v klubu Hairy Mary's (tento klub vlastnil v té době Shawn) si "chlapci" v roce 1996 vydali na vlastní náklady desku Mate. Feed. Kill. Repeat, které bylo produkováno Seanem McMahonem. Deska stála 15 000 dolarů a mělo něco kolem 2000 kopií. Tato deska sice nějak do světa neprorazila, ale o skupinu se začalo zajímat více lidí, a o to klukům, zřejmě i šlo. Shawn, Joey, Mick pak dostali do kapely Coreye, což byl pro kapelu veliký "zásah" k dobrému. Anderse to naštvalo a odešel. Corey po nějaké době splnil to, co od něj chlapci očekávali-brutální a kvalitní zpěv a celkově příchod Coreye byl dobrým oživením a dobrým "tahem" pro skupinu.
V téhle době ještě SlipKnoT nenosili žádné masky, až na Shawna, který nosil vždy masku Clowna, ale je pravda, že už v té době, se každým člen snažil nějak se "vyparádit":) Corey "prý" ze začátku působení ve SlipKnoT nosil nějaký hábit a kuklu přes hlavu. Mimo jiné nosit masky napadlo Shawna, který v nějakém už hodně starém rozhovoru ještě s Joeym a Paulem uvedli jakési "pravidla" SlipKnoT:
  • "Nikomu na nic neodpovídáme"

  • "Nezajímáme se o žádné trendy"

  • "Hrajeme si co chceme"

  • "Nenecháme cizím lidem žádný prostor k rozhodování o skupině"
V roce 1997 zasílají SlipKnoT Roadrunner Records demo s několika písněmi. Demo neuniklo pozornosti několika lidí, zvláště pozornosti Rosse Robinsona, ten kapelu okamžitě kontaktoval a vlastně i díky němu se kapela dostala docela dost daleko!!!SlipKnoT měli více nabídek, ale vybrali si Roadrunner Records!!! Kluci začínají nahrávat svojí druhou desku v jiné sestavě, než v předchozí desce. Je tu teď spoustu nových věcí: devět lidí oblečených v červených kombinézách v hrozivých maskách, které krásně vyjadřují muziku, kterou "KnoTi" hrají. Každý si určil svoje číslo, které vždy bylo vyobrazeno na kombinéze: #0 Sid (DJ), #1 Joey (Bicí), #2 Paul(Baskytara), #3 Chris (Perkusionista), #4 James (Kytara), #5 Craig (Sampler), #6 Shawn (Bubny), #7 Mick (Kytara), #8 Corey (Zpěv). James se přidal ke skupině, až po nahrání nové desky.

-1997-2000
Kapela se od základu změnila a natočila skvělé album, které velice kapelu od předchozího alba posunulo do předu!!! Album udělalo ve světě veliký "povik"-"udělalo díru do světa!!!" SlipKnoT se vydávají na OZZFEST, což je oproti malým klubům veliký pokrok. Chlapci ukazují na "pódium"skvělou show a začínají si "získávat" čím dál větší množství fanoušků!!! Po OZZFESTU kapela rozjíždí své celosvětové turné, čímž proráží svojí brutální show a ještě brutálnější hudbou i v Evropě a všude po světě. Lidé po celém světě začali posloucha CD SlipKnoT, také díky skvělé show: skoky do diváků, mlácení se na pódiu, destrukce všeho možného a další "zvrhlosti", které patřily k velké SlipKnoT show!!! SlipKnoT si také tvořili nepřátelství mezi ostatními kapelami např.: Limb Bizkit(byla to sice novinářská bublina...)
Deska SlipKnoT slavila uspěchy typu: stala se po dvou měsících zlatou deskou a pak také platinovou!!!


-2001-2002
V téhle době to šílenství z koncertování trošíčku utichlo a začala práce na nové už třetí desce!!! Ještě před vydáním o ní SlipknoT mluvili ve stylu, že deska by měla být ještě tvrdší než předchozí: "Předchozí dvě desky jsme pojali v barvách, tohle je jen černo - bílé. A bude víc bolet. Je to, jako kdybychom otáčeli nůž ve vaší ráně." Joey Jordison: "Bude třikrát tak rychlejší, třikrát tak šílenější a třikrát tak brutálnější". To se na konec vyplnilo a celá deska, která byla vydaná roku 28. srpna 2001 byla fakt skvělá (Bylo to nejočekávanější CD roku)!!! S novou deskou přichází nové kombinézy a masky!!! SlipKnoT rozjíždí tour na podporu DVD Disasterpieces, které výchází 25. listopadu 2002 a hned získává řadu ocenění...


PS.: Další informace už zde nehledejte, stránky se zaměřují pouze na tato období MFKR, SlipKnoT, IOWA.
!!!NEW WEB!!!

5. srpna 2008 v 21:31 | Mr.Antidisco |  Blog/News
Zdravím všechny "maggots", kteří jsou stejně jako já "závislí" na starých dobrých SlipKnoT!!! Starými SlipKnoT myslím z těchto období podle alb:
-Mate. Feed. Kill. Repeat
-SlipKnoT
-Iowa
Stránky jsou zatím v rozjezdu, ale brzy se zde objeví: recenze,videa,něco o založení skupiny, obrázky a mnoho dalších věcí o starých SlipKnoT!!!! Nehledejte zde novinky typu jako na maggots-lair.com, místo toho zde najdete jednou za čas nějakou tu starou věc,kterou jsem našel na "netu"(alba:VOL.3 nebo novou očekávanou desku All hope is Gone-tu nehledejte)
Myslím,že vy kteří máte radši, nebo se považujete za milovníky starých "KnoT" si příjdete na své a máte se na co těšít,a kdo bude chtít může mi s webem částečně pomoct-můžete mi dávat typy na věci, kde se nachází něco o starých SlipKnoT!!!
S pozdravem váš Mr.Antidisco:)
Můžete mě najít na mém webu hate-house.blog.cz,nebo na mém druhém "Side Projectu" metal-groups.blog.cz