Ankety

!!!ANKETA PRO ZÁŘÍ 2009!!!

25. září 2009 v 23:33 | Mr.Antidisco
Je to strašné, jak tento web pomalu zaniká. Vím, že to píšu pomalu v každé anketě, nebo v novějším článku, ale je to tak, ikdyž se to prostě dalo čekat, že na tomto webu jediné co bude časem tak trochu fungovat, budou právě jen anketky. Tentokrát anketa hodně opožděná, ale přece jen (ještě pro září). Jelikož 9.9.2009 vyšla reedice alba SlipKnoT, tak otázka nemůže vypadat nijak jinak než: "Co říkáte na reedici alba SlipKnoT?"... Předem děkuji za vaše hlasy a také především za vaše dosavadní i budoucí návštěvy na tomto polo-zastaveném webu... Díky ;)


Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!

!!!ANKETA PRO SRPEN 2009!!!

2. srpna 2009 v 12:03 | Mr.Antidisco
Blog je sice zastaven z vyčerpání všeho materiálu, ale ankety pokračují i nadále! Další čili srpnovou aknetou bude téma "reedice alba SlipKnoT", přesněji řečeno "Jaký máte názor na předpkládaný obsah reedice alba SlipKnoT?". K otázce by se dal hodit i již zmiňovaný předpokládaný obsah >> ZDE


Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!

!!!ANKETA PRO ČERVENEC 2009!!!

6. července 2009 v 12:04 | Mr.Antidisco
Tak tu máme červenec, prázdniny jsou v plném proudu a probíhají různé "fesťáky"! Je tedy pochopitelné, že následující anketa se také bude této věci týkat. Takže otázka zní "Plánujete nějaké festivaly?". Ikdyž už ste určitě někde byli, tak vás možná ještě nějaké akce čekají, pod článek můžete napsat na jaké festivaly se chystatáte...


Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!

!!!ANKETA PRO ČERVEN 2009!!!

12. června 2009 v 16:43 | Mr.Antidisco
Opožděně, jak už bývá na tomto blogu zvykem, přidávám další anketu pro Červen 2009!!! Tentokrát můžete hlasovat pro svého nejoblíbenějšího člena kapely SlipKnoT...


Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!

!!!ANKETA PRO KVĚTEN 2009!!!

3. května 2009 v 14:16 | Mr.Antidisco
Máme tu květen- další anketa!!! V květnové anketě se budeme zaměřovat na "videografii" SlipKnoT!!! Otázka tedy je "Jaký klip se vám nejvíce líbí?". Jelikož asi víte že se tento web zaměřuje pouze na období MFKR, SlipKnoT, Iowa, tak určitě tušíte, že ve výběru nebudou novější klipy...


Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!

!!!ANKETA PRO DUBEN 2009!!!

11. dubna 2009 v 16:00 | Mr.Antidisco
Opožděně přidávám novou anketu!!! Předminule to byla Iowa, minule SlipKnoT a tentokrát to bude album M.F.K.R!!! Ptám se jaká píseň se vám z téhle historické desky líbí nejvíce??? Opět děkuji za všechny hlasy!!!


Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!

!!!ANKETA PRO BŘEZEN 2009!!!

13. března 2009 v 15:50 | Mr.Antidisco
Březen už je tu sice dávno, ale jelikož teď na tento blog nemám moc času, tak se omouvám a anketu pro březen sem "házím" právě teď!!! Už v minulé anketě jsem vás upozorňoval, že teď bude období, kdy budete hodnotit písně z jednotlivých alb!!! Minule "Iowa" tentokrát "SlipKnoT"!!!


Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!

!!!ANKETA PRO ÚNOR 2009!!!

4. února 2009 v 17:27 | Mr.Antidisco
Další měsíc, další anketa!!! Touto únorovou anketou začneme sérii hodnocení písní z jednotlivých albumů. Jako první bude "Iowa" a pak "pojedeme" přes album "SlipKnoT", až k albu "M.F.K.R."!!! Vám tedy nezbývá nic jiného, než hlasovat!!!;)

Mockrát děkuji za minulé hlasy!!!


Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!

!!!ANKETA PRO LEDEN 2009!!!

1. ledna 2009 v 12:26 | Mr.Antidisco
Tak vás všechny vítam v roce 2009!!!

Znova tedy musím poděkovat za všechny vaše hlasy v anketách v roce 2008 a doufám, že to takhle bude pokračovat(a nebo ještě lépe) i v roce 2009!!!

"Takže vzhůru za "klickáním"na rok 2009!!!:)"Takže tu pro vás mám první anketu v roce 2009!!! I přesto, že se jedná o první anketu v novém roce, tak nepůjde o žádnou speciální anektu...
Asi každý fanoušek SlipKnoT ví o sporu SlipKnoT a Limp Bizkit!!! (na to se nezapomíná :)). Pokud se nemýlím, tak celý tento "boj" začal zpěvák kapely Limp Bizkit Fred Durst narážkou na fanoušky SlipKnoT. Corey a spol se do něj pak následně pustili:). Říká se, že se jednalo spíše o novinářskou "bublinu".

SlipKnoT vs Fred DurstAť to bylo jak to bylo, já se vás ptám na váš názor na kapelu Limp Bizkit >> otázka zní: "Máte rádi Limp Bizkit?". Už je jen na vás, jakou odpověď zvolíte a pokud bytse se k tomu chtěli ještě nějak vyjádřit, použijte komentáře k článku!!!;)


Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!

!!!ANKETA PRO PROSINEC 2008!!!

1. prosince 2008 v 16:51 | Mr.Antidisco
Tak a máme tu další anketu a vlastně v tomto roce už úplně poslední anketu!!! Předem bych vás chtěl pochválit za všechny hlasy, které jste "naklickali" v minulých anketách - takže moc děkuji všem vám maggots!!! Vy kteří jste ještě v některé ze starších anket nezahlasovali, máte možnost hlasovat v sekci "Ankety"!!! Ikdyž jde o poslední anketu v tomto roce, tak přesto nepůjde o nějákou unikátní anketu - v další anketě se vás ptám: "Jaká je vaše nejoblíbenější skupina z ČR?" Do odpovědí jsem zařadil takové kapely, které spíše poslouchám já a vím, že je tu spousta lidí, kteří poslouchají i jiné, od toho jsem taky jako poslední odpoveď zařadil do ankety odpověď: "Jiné kapely". Nakonec znovu děkuji vám všem maggots "clickařům" a už teď koukám kdo má podobné "oblíbence"(Jinak předem varuji, že se v seznamu nacházejí kapely, které jsou od SlipKnoT, nebo od celé "metalové scény", podobností velmi daleko)

Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!

!!!ANKETA PRO LISTOPAD 2008!!!

1. listopadu 2008 v 9:03 | Mr.Antidisco
Tak a máme tu další anketu v pořadí už třetí. Můžeme tomu říkat taková po HALLOWEENSKÁ anketa:)Náš blog(web) je tu zatím jen pár měsíců, ale myslím, že i přesto byste už mohli ohodnotit tento web.Jak jsem vás informoval, tak už pracuju na novém designu stránek, tak ať za dobu tohoto prvního designu stihneme stránky ohodnotit.Otázka zní ""Líbí se vám tyto stránky?"odpovědi:"ano", "ne"-otázka není jen na vzhled ale na úplné fungování webu. Moc děkuji za všechny hlasy!!!

Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!

!!!ANKETA PRO ŘÍJEN 2008!!!

2. října 2008 v 19:59 | Mr.Antidisco
S novým měsícem přichází nová anketa!!! V historii tohoto webu teprve druhá anketa!!! Tentokrát se vás budu ptát na mnoha "blogískách":) a "webech" asi nejpoužívanější otázkou: "Který ze členů má nejpropracovanější masku(období IOWA)?". Nerad bych, aby to tu bylo, jako na mnoha webech to lidé brali ve stupnici oblíbenosti, tady se nikdo neptá kdo je vaším nejoblíbenějším členem, ale kdo má podle vás za dob alba IOWA nejlepší masku???!!!

Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!

!!!ANKETA PRO ZÁŘÍ 2008!!!

12. září 2008 v 17:12 | Mr.Antidisco
Založením této nové rubriky sem házím vlastně úplně historický první anketu!!! Je sice pravda, že už jste tuto otázku na tomto blogu v anketě slyšeli, ale ještě to nebylo pod touto rubrikou, což mě napadlo až teď, takže prosím nějaké jedince o opakované hlasování a jinak všechny ostatní co si té minulé(stejné) ankety nevšimli: Hasujte!!!


Anketa se vám zobrazí po kliknutí na nadpis!!!
 
 

Reklama