Blog/History

Blog/History

19. prosince 2008 v 20:52 | Mr.Antidisco
Tak toto je historie tohoto blogu:

Spuštěni: 5.8.2008

Nápad stvořit tento blog už přetrvával ve mě dost dlouho, vlastně od té doby co jsem začal vnímat rozdíly v určitých SlipKnoT obdobích. Hodně jsem se začal zajímat o starší věci od "KnoTů", díky tomu se mi také v počítači začala hromadit spousta materiálu- hlavně live videií, které i dnes tvoří asi největší zastoupení na těchto stránkách. Časem jsem se tedy pustil do tvoření designu a potě do vymýšlení "domény". Na blog začali chodit vesměs spokojení návštěvníci. A tak ubíhal čas..."

Blog jsem nezaložil kvůli tomu aby se tu každý den objevila nějaká novinka nebo tak něco, ale kvůli tomu aby si každý stáhnul, prohlédnul to copotřebuje a zároveň se potkat s lidmi, kteří mají rádi také ty "OLD-SCHOOL" věci :)


VERSION 1

Už si ani nepamatuji, jak dlouho jsem "makal" na první verzi, ale moc dobře vím, jak ji všichni měli celkem rádi a sem tam se objevovaly i nějaké ty pochvaly!!!

Bohužel se nám z této první verze dochoval pouze obrázek záhlaví...

VERSION 2

Na druhé verzi jsem si dal spíše záležet na přehlednosti celých stránek než na designu, díky tomu se tu taky objevilo i pár nekladných vzkazů, ale je pravda, že i tento design byl párkrát pochválen. V této době přibývají některé nové rubriky...


VERSION 3

Vlastně jsem ji udělal hlavně kvůli tomu, protože druhá verze se mi po designové stránce moc nelíbyla. ...
 
 

Reklama