Blog/News

(PO)ZASTAVENO!

31. března 2010 v 16:30 | Mr.Antidisco
STOP!


BLOG JE POZASTAVEN! MOŽNÁ NAVŽDY, MOŽNÁ NE...

!!!REKLAMA!!!

2. srpna 2009 v 12:21 | Mr.Antidisco
Jelikož už jsem se párkrát zmiňoval o tom, že tento blog už bude sloužit jen spíše jako přehledný web s různými informacemi a s videii, tak jsem se rozhodl založit něco v čem se materiál jen tak nevyčerpá a založil jsem nový blog!!! Blog se jmenuje: CZECH-UNDERGROUND.BLOG.CZ a je zaměřen na českou undergroudovou hudbu, takže jestli to někoho bude zajímat, rád vás zde uvítám :). Po kliknutí na níže uvedený banner se dostanete na již zmiňované stránky...Banner

12. května 2009 v 19:13 | Mr.Antidisco
Kód:

<a href="http://old-slipknot.blog.cz/"><img src="http://img.fotoalba.centrum.cz/img3/6295/19456295_1_66462c8c.gif" target="_blank" border="0" alt="OLD-SlipKnoT"/></a>

BANNER:

Čištění a oprava blogu!!!

12. dubna 2009 v 12:13 | Mr.Antidisco
Tak jsem dnes udělal menší opravu webu. Jedná se o opravy různých chyb ve starších článcích(různé nefunkčnosti atd.). Články u kterých nefungovaly odkazy ke stažení jsem uplně vymazal a v nejbližší době je přidám jako nový článek(jedná se asi jen o 3 koncerty)!!! Další opravy budou následovat a určitě čekejte i nová videa a různé "novoty" na tomto webu-už brzy!!!

Změny na blogu!!!

11. dubna 2009 v 16:07 | Mr.Antidisco
Blog.cz prošel menšími úpravami!!! Nějaké mi přijdou jako velice povedené, nějaké zase naopak, tady je máte všechny rozepsané:

  • u zveřejněných článků se nyní zobrazují doplňující informace o tom, kdy byl článek zveřejněn a případně i aktualizován
  • po otevření příslušné rubriky se potom zobrazují i informace o autorovi článku a dni zveřejnění
  • z menu a anket zmizely dřívější odrážky
  • výraznou změnu doznaly komentáře: nově se u nich objevila možnost reagovat na konkrétní komentář, dlouhé komentáře se zobrazují pouze částečně s možností rozbalit je do plné délky; každý uživatel si potom může v administraci volitelně zapnout přidávání aktivních odkazů a smajlíků od komentujících
  • zcela novou podobu mají galerie: obrázky se nyní zobrazují s možností plynule mezi nimi přecházet za grafického efektu, kdy zbytek stránky ztmavne
  • jako detail na konec je u galerií nutné zmínit zkrášlení, kdy jsme původní nevzhledné ikonky pro pro návrat o úroveň zpět a pro jednotlivé složky nahradili novými hezčími ikonkami v modré barvě

Opravy na blogu!!!

26. března 2009 v 19:54 | Mr.Antidisco
V poslední době na tento blog nemám moc času, takže jsem si udělal čas alespoň na pár oprav na blogu!!! První co jsem opravil byly dva nefungující odkazy na videa z koncert Dynamo Open Air 2000 ZDE. Druhou věcí je video Spit It Out z vystoupení na Rock Am Ring 2000, které už teď můžete stahovat v lepší, než dosavadní kvalitě;) Rock Am Ring 2000 naleznete ZDE. O dalších opravách vás budu informovat...

V poslední řadě bych chtěl poděkovat za stálé navštěvování těchto stránek!!!

ULOZTO.CZ

26. ledna 2009 v 18:33 | Mr.Antidisco
Zdravím všechny maggots!!!

Dnes už se mi konečně podařilo stáhnout nějaká videa z tohoto webu, takže doufám, že ulozto.cz opět funguje, jak má a že vám to bude stahovat stejně jako mě;)

Pro případné dotazy je tu KNIHA NÁVŠTĚV, nebo můj mail, který naleznete v rubrice "Kontakt".

Přeju dobrou zábavu při sledování videií;)
Mr.Antidisco

Problém s ulozto.cz!!!

25. ledna 2009 v 17:25 | Mr.Antidisco
Zdravím všechny návštěvníky!!!

Přišlel mi vzkaz: jak stáhnout video přes ulozto.cz? Sám nevím proč teď ulozto tolik "blbne", doufám, že to začne fungovat, tak jako dříve. Pokud to nezačne fungovat, tak jako dřív začneme umisťovat videa na jiný server. Díky za pochopení!!!

Prosím vydržte a choďte i nadále!!!
Mr.Antidisco

Design 4 úplně dokončen!!!

23. ledna 2009 v 21:28 | Mr.Antidisco
Tak už snad nic nechybí, design 4 je už úplně dokončen a už teď můžete psát pochvaly, nebo stížnosti do komentářů a nebo do knihy návštěv, kterou by ste mohli znovu trochu "rozhýbat"... Doufám, že se touto verzí konečně tento web rozjede, jako tomu bylo na začátku a začnete chodit v čím dál více větším počtu!!! Za dočasné fungování webu moc děkuji "maggoťákovi" s nickem "AWi", který se už teď dá považovat za spoluredaktora;) (menší poděkování v podobě zápatí;))

Moc díky za vaše návštěvy
Mr.Antidisco

Design s pořadovým číslem 4 je zde!!!

22. ledna 2009 v 21:39 | Mr.Antidisco
Bez varování tu máte nový design, který určitě během dalších dnů budu trochu upravovat!!!

Šťastné a veselé...

24. prosince 2008 v 14:32 | Mr.Antidisco
Přeji všem maggots veselé a pokud možno pohodové Vánoce!!!


Užijte si Vánoce stejně jako "chlapci" na tomto videu!!!:)

Design 3 už konečně celý!!!

19. prosince 2008 v 17:58 | Mr.Antidisco
Jak už jsem jednou říkal, design číslo 3 nebyl úplě hotový, takže až dnes si ho můžete prohlédnout v celé své kráse:) Doufám, že se bude líbit a užívejte si ho co to jde, protože jak se znám určitě se za nedlouho bude zase měnit:)

PS.: Ještě dnes bych měl stihnout doplnit sekci "Blog/History" a změnit vzhled i v "G/Book"...

VERZE 3 je na světě!!!

7. prosince 2008 v 13:35 | Mr.Antidisco
Jak už jsem sliboval, dnes spouštím verzi těchto stránek s pořadovým číslem 3!!! Zatím se jedná pouze o design, ale časem by měly přibýt i nějaké ty rubriky!!!

Vím, že oblíbenost úplně první verze byla velká, ale doufám, že si i tuto verzi oblíbíte a budete sem chodit ve stejném, nebo i ve větším počtu!!!

Mr.Antidisco!!!:)

PS.: Nějaké pochvaly, nebo připomínky pište buď pod článek do komentářů,nebo budu rád, když napíšete i do G/BOOK!!!

!!!VERZE 3 UŽ O VÍKENDU!!!

3. prosince 2008 v 18:35 | Mr.Antidisco

Ano slyšíte dobře!!!

Třetí verzi už si možná budete moci prohlédnout tento víkend!!! Pokud by se datum vydání verze měnilo, tak bych ještě samozřejmě nějak informoval!!!
Takže jak by řekl "Corey(8)" (maggots-lair.com) >> STAY SIC!!!;)

Mr.Antidisco

!!!PŘIDÁNA NOVÁ RUBRIKA!!!

30. listopadu 2008 v 14:00 | Mr.Antidisco

I přesto, že už se pracuje na novém designu, který by měl opět, trošku přemístit menu atd., tak ještě na poslední chvíly přidávám rubriku "ZAJÍMAVOSTI", která se bude zobrazovat pouze vlevém sloupci!!! V této "zóně" vždy najdete všelijaké zajímavosti, které zahlédnu "internetu".

>>Dnes to je taková vánoční nabídka pro opravdu veliké sběratele!!! Na aukro.cz jsem objevil "chlápka", který nabízí "singly" SlipKnoT na CD!!! Opravdu zajímavá nábídka!!!

Váš Mr.Antidisco!!!:)

!!!VERZE 3-UŽ BRZY!!!

29. listopadu 2008 v 19:19 | Mr.Antidisco

Opět zdravím a zároveň oznamuji, že už chystám třetí verzi tohoto webu!!!

Třetí verze by měla znovu o nějaké to procento zpřehlednit celý blog a také by měla přinést nějaké nové rubriky!!! Na designu už se pracuje a novového vzhledu by ste se měli dočkat ještě před vánocemi >> přesné datum ještě zveřejním.

Budu rád když napíšete co by ste na webu uvítali nového, takže veškeré náměty, připomínky a otázky mi můžete napsat pod článek-Budu rád!!!

Váš Mr.Antidisco!!!:)

!!!ROZPIS ZMĚN!!!-DESIGN II

15. listopadu 2008 v 14:38 | Mr.Antidisco
Podrobný rozpis změn (úprav) designu:

> Záhlaví
> Pozadí
> Písmo
> Menu
> Přibyla galerie (do které se budu snažit přidávat obrázky během příštího týdne)
> Změna vzhledu "KNIHY NÁVŠTĚV"
> Nový banner

- O dalších změnách budu informovat...

- Budu rád, když napíšete svůj názor na nový design buď sem do komentářů, nebo do knihy návštěv...

PS.: Užívejte si této druhé verze, protože začínám od zítřka pracovat na verzi s pořadovým číslem tři, které byste se mohli dočkat během příštího měsíce!!!

BANNER K VERZi 2

14. listopadu 2008 v 23:32 | Mr.Antidisco
KÓD:

<a href="http://old-slipknot.blog.cz/"><img src="http://img.fotoalba.centrum.cz/img1/2758/16402758_1_zk4gwy.jpg" target="_blank" border="0" alt="OLD-SlipKnoT"/></a>
Nová verze stránek se neobejde bez nového banneru, a tak můžu zveřejnit nový banner!!!

> Žádost o výměnu pište buď do komentářů, kniha návštěv, nebo v sekci "Kontakt", najdete mail na mě...

VERZE 2 je na světě!!!

14. listopadu 2008 v 14:56 | Mr.Antidisco
> Jak jsem slíbil už včera večer ste tu mohli vidět druhou verzi designu tohoto webu!!!

> Zatím ji ještě budu vylepšovat, ale už teď je tu pár výrazných změn. Ještě dnes bych měl udělat rozpis všeho co se tu změnilo...

!!!NEW DESIGN VE ČTVRTEK!!!

9. listopadu 2008 v 19:52 | Mr.Antidisco
Po dlouhé době opět zdravím!!! Design už je v konečné fázi-už jen vše trošku musím doladit a ve čtvrtek už se dozvíte jak vše bude vypadat!!! Kdyby se měl design náhodou zdržet, tak bych vás samozřejmě informoval!!!

PS.: Díky za strpení
 
 

Reklama