Blog/News

!!!NOVÝ DESIGN - UŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN!!!

5. listopadu 2008 v 20:37 | Mr.Antidisco
Ano slyšeli jste zprávně!!! Nového designu neboli VERZE 2 by jste se mohli dočkat možná už příští týden!!!Přesné datum (den) ještě během tohoto víkendu zveřejním. Mnohé z vás už možná štvalo, že jsem teď dlouho nic nepřidával na tento web, teď víte proč- práce na new designu:)

Užívejte si této první verze do kud můžete, jednou se pak právě vy budete chlubit, že jste zažili ještě první verzi:)

PS.: Web se bude měnit od základu-celkový vzhled, banner, nějaké rubriky možná zmizí další zase přibudou atd., jediné co zbyde jsou dosavadní články. Nelekněte se až příjdete, doufám, že budete mít radost a vše se bude líbit!!!

!!!VERSION 2 - UŽ BRZY!!!

19. října 2008 v 18:44 | Mr.Antidisco
Právě od dnešního dne začínám pracovat na novém designu těchto stránek!!!Nového designu neboli verze 2 by ste se měli dočkat ještě tento rok a to už možná nejdříve koncem listopadu 2008. Dosavadní design si myslím, že neni špatný ale chtělo by to změnu ještě tento rok. Změnou designu myslím změnu: písma,záhlaví,zápatí,menu atd. Určitě přibude i mnoho dalších rubrik. Já sám jsem zvědavý co z toho vznikne a spolu s vámi se těším na new design!!!

Váš Mr.Antidisco:)

PS.:Datum oficiálního zveřejněni VERZE 2 ještě upřesním.

New Banner

13. září 2008 v 20:56 | Mr.Antidisco
<a href="http://old-slipknot.blog.cz/"><img src="http://img.fotoalba.centrum.cz/img1/5526/15245526_4.jpg" target="_blank" border="0" alt="OLD-SlipKnoT"/></a>
Tak tohle je úplně historicky první banner tohoto webu!!!

!!!NEW WEB!!!

5. srpna 2008 v 21:31 | Mr.Antidisco
Zdravím všechny "maggots", kteří jsou stejně jako já "závislí" na starých dobrých SlipKnoT!!! Starými SlipKnoT myslím z těchto období podle alb:
-Mate. Feed. Kill. Repeat
-SlipKnoT
-Iowa
Stránky jsou zatím v rozjezdu, ale brzy se zde objeví: recenze,videa,něco o založení skupiny, obrázky a mnoho dalších věcí o starých SlipKnoT!!!! Nehledejte zde novinky typu jako na maggots-lair.com, místo toho zde najdete jednou za čas nějakou tu starou věc,kterou jsem našel na "netu"(alba:VOL.3 nebo novou očekávanou desku All hope is Gone-tu nehledejte)
Myslím,že vy kteří máte radši, nebo se považujete za milovníky starých "KnoT" si příjdete na své a máte se na co těšít,a kdo bude chtít může mi s webem částečně pomoct-můžete mi dávat typy na věci, kde se nachází něco o starých SlipKnoT!!!
S pozdravem váš Mr.Antidisco:)
Můžete mě najít na mém webu hate-house.blog.cz,nebo na mém druhém "Side Projectu" metal-groups.blog.cz
 
 

Reklama