IOWA(Masky)

#8 Corey Taylor(Masky-IOWA)

27. září 2008 v 22:19 | Mr.Antidisco
Právě tahle Coreyeho maska je podle mě jedna z nejlepších Coreyeho masek. Stejně jako u Shawna a dalších několika členů je Coreyeho maska podle mě jednou z největších proměn z předchozích masek. Corey si na masce zanechal dredy, které si někdy přebarvoval na zeleno. Jeho maska byla vyrobena hned v několika barevných provedení. Corey tedy barvy masek rád střídal. Maska ale nebyla rozdělena pouze podle barev, ale Corey měl vlastně i dva druhy masek!!! Jedna měla okolo úst a očí větší kruhy a ta druhá menší. Maska byla udělána i hodně do detailů: Z jednoho oka vedla taková prasklina a u úst měl takovou malou jizvu. Opravdu velká pochvala za masku ode mě a určitě i od dalších maggots!!!
FOTO:


Tady je jedna ze dvou druhů Coreyeho masek. Zde je ta s většími kruhy kolem očí a úst...

Zde je ten další druh Coreyeho masky s menšími kruhy kolem očí v bílé variantě...

Obrázky Coreyeho masky s menšími kruhy kolem úst a očích v tmavé (černé) variantě...

#7 Mick Thomson(Masky-IOWA)

27. září 2008 v 21:51 | Mr.Antidisco
Mickova maska je snad úplně stejná, jako ta co už nosil dříve. Pouze volně trčící nos si častěji přebarvuje na černo...
FOTO:

#5 Craig Jones(Masky-IOWA)

27. září 2008 v 20:01 | Mr.Antidisco
Hřeby zůstávají, ale brýle na očích mizí. Myslím, že tohle byla skvělá proměna Cragovi masky. Hřeby pokrývají celou masku kromě přední části. Na ůstech ještě přibyl zip...
FOTO:
Dobrý pokrok oproti té minulé masce...

#4 James Root(Masky-IOWA)

27. září 2008 v 19:49 | Mr.Antidisco
Další člen, který má téměř tu samou masku, jen trochu předělanou. Masku "šaška" měl jednu dobu přebarvenou na stříbrno. V tomto období měl James jiný účes, takže zase vypadal s maskou trochu odlišněji než na předchozím albu. Na masce snad není jinak žádný rozdíl ...
FOTO:

Totožná Jimova maska s maskou z období alba SlipKnoT

Zde je Jimova maska přebarvená na stříbrno...

#3 Chris Fehn(Masky-IOWA)

27. září 2008 v 19:03 | Mr.Antidisco
Maska je totožná s tou předchozí z alba SlipKnoT. Maska je možná jen v nějakých detailech trochu více propracovaná (např.:o trochu větší ozvory na oči,atd.).
FOTO:

Detailní fotka Chrisovy masky...

#2 Paul Gray(Masky-IOWA)

27. září 2008 v 16:14 | Mr.Antidisco
Velký pokrok v Paulově masce na albu IOWA!!! Maska má stále podobné rysy, ale už to prasečí masku(jako na albu SlipKnoT) moc nepřipomíná. Maska má stříbrnou(černou)
barvu a podle mého názoru se opravdu povedla...
FOTO:

#1 Joey Jordison(Masky-IOWA)

27. září 2008 v 15:34 | Mr.Antidisco
V tomto období Joey masky hodně střídal. Nejprve měl na masce místo jizev krev, která mu tekla z očí a z úst, a pak "přesedlal" zpět na jizvy. Maska je téměř stejná jako z období alba SlipKnoT, je odlišná propracovanějšími detaily...
FOTO:
Maska s krví místo jizev..
Maska s jizvami, podobnou(stejnou) nosil už dříve...

#0 Sid Wilson(Masky-IOWA)

27. září 2008 v 14:53 | Mr.Antidisco
Když SlipKnoT nahráli nové CD IOWA, tak Sid představil novou masku. Bylo to něco mezi lebkou a plynovou maskou. Tuto masku měl hned ve dvou barvách, v černé a v bílé. Bílou můžete vidět např.na DVD Disasterpieces (je zde vidět přípravu masky před koncertem), nebo v klipu Left Behind,...v tomto období alba IOWy nosil občas i starší masky.
FOTO:

Černá plynová maska...

Bílá maska...

Masky (IOWA)

17. září 2008 v 16:24 | Mr.Antidisco
Jako by šli "KnoTi" s maskama pořád do předu. V období alba IOWA mají opět propracovanější masky a na podium jim to vážně sluší:) Kromě pár jedinců má každý člen značné přeměny na masce. Dá se říct primitivnímy maskami z dob MFKR už se to nedá srovnávat a ke SlipKnoT muzice se masky hodí. Podle mě je období alba IOWA nejlepším v propracovanosti masek!!!


FOTO: 
 

Reklama