Klipy

My Plague

5. září 2008 v 23:54 | Mr.Antidisco
My Plague
2002
Jelikož asi někdo z vás ví, píseň od SlipKnoT-My Plague byla soundtrack k filmu Resident Evil. Právě to byla inspirace pro další klip. V klipu se střídají obrázky z London Areny(2002) z DVD Disasterpieces a obrázky právě z filmu Resident Evil. Po shlédnutí klipu může někomu naskočit "husí kůže":) z pohledu na různé záběry z filmu. Jinak píseň My Plague je dobrá, a proč ne??? použít materiál z filmu. Celkem povedený "klípek"!!!
My Plague !!!STÁHNOUT!!!
PREVIEW:


My Plague

Left Behind

5. září 2008 v 23:12 | Mr.Antidisco
Left Behind
2001
Děj klipu se odehrává v nějakém lese (asi někde v IOWě). Tento klip je můj nejoblíbenější ze všech klipů. Dobré střihy na kluka, který někde porcuje maso a pak na hochy jak právě někde v lese předvádí svojí "show"!!! Kluci v klipu vystupují v červených kombinézách a v maskách samozřejmě z období alba IOWA. V půlce klipu začne v lese, kde SlipKnoT "paří" pršet a klip nabírá skvělou atmosféru. V klipu se také objeví Shawnův kozel, který stojí poblíž v lese, kde se nacházejí kluci. SlipKnoT zvolili dobrou píseň z CD pro klip, protože Left Behind je skvělý song. Klip má více verzí, každá verze obsahuje pár jiných záběrů a každá má jiný konec... Klip můžete mimo jiné shlédnout i na DVD Disasterpieces na druhém disku.
Left Behind !!!STÁHNOUT!!!
PREVIEW:Left Behind

Spit It Out

4. září 2008 v 19:40 | Mr.Antidisco

Spit It Out
2000
Klip je udělán podle filmu The Shining. SlipKnoT se představují jako jednotlivé postavy ve filmu (např.:Joey jede jako malý kluk na tříkolce a Shawn s Chrisem jsou v klipu převlečeni za málé dívky). Záběry se střídají se záběry z OZZFESTU z roku 1999. Klip mimochodem můžete shlédnout na DVD nebo VHS "Welcome To Our Neighborhood", nebo byl na druhém DVD na "Disasterpieces". Další dobrý videoklip!!!
Spit It Out !!!STÁHNOUT!!!
PREVIEW:

Wait & Bleed

25. srpna 2008 v 13:48 | Mr.Antidisco
Wait & Bleed
2000
Klip má dvě verze. Jedna verze klipu je záznam z živého vystoupení z DVD Welcome To Our, kde se chlapci předvádí v plné parádě-skoky do "davu", skoky na pódium no prostě, tak jak je známe. Druhá verze klipu je animovaná, kde "chlapci" účinkují jako malé animované figurky s o trochu většími hlavami. Oba klipy na to, že jsou prvními SlipKnoT klipy se docela povedli.
Wait & Bleed !!!STÁHNOUT!!!
PREVIEW:

Wait & Bleed(animated version)

Wait & Bleed


 
 

Reklama